29 Nisan 2016 Cuma

Aşık Olmak Başa Bela :)

Aşık Oldum Galiba :)

Aşık Oldum Galiba :)
Birbirimizi 4 aydır tanıyoruz ama her yanımızla tıpkı eş ikizi gibiyiz. Yan yana duruyor yakınlaşıyor ve birbirimize sürekli bakıp duruyoruz. Zaten ilk gördüğümde bir hoşlantı başladı bende :). Zamanla iyice birbirimize ısındık ve çok yakınlaştık. Birlikte yemek yiyor, çay bahçelerinde takılıyor hatta ve hatta sinemaya bile gidiyoruz.
  Ama bir türlü açılamıyorum. Diyorum ki pat diye söyleyeyim gitsin ama yok arkadaş cesaret gelmiyor yahu afallıyorum, kitlenip kalıyorum. Bir keresinde tam söyleyeceğim toparlandım ve içimden "Hadi cesaret gel" diye sayıklıyorum. Öyle içime kapanmışım ki bana birkaç şey söylemiş ben hiçbirini duymadım. :) "Ne düşünüyorsun? Canını sıkan bir şey mi oldu?" dedi. Benim kalp heyecandan kanatlandı uçuyor :). Yok yok bir şey yok sadece dalmışım öyle gökyüzü, ağaçlar, insanlar dedim geçiştirdim. :) Neyse biraz zaman geçti ve düşündüm... Biraz daha bekleyeyim ilerleyen zamanlarda daha güzel bir şekilde teklif yaparım diye düşünüyorum. O'da benden bekliyor ama ben çok beceriksizim yaa :)

Etiketler: ,

3 Yorum:

saat: 5 Mayıs 2016 21:52 , Blogger özgün erdoğdu dedi ki...

bence açılmalısın ne istediğini bilen ve bunu cesaretle dile getiren erkek candır :P

 
saat: 7 Mayıs 2016 17:41 , Blogger BlogineraL dedi ki...

Sanırım biraz zamana ihtiyacım var :-d

 
saat: 18 Mayıs 2016 16:04 , Blogger Duygun Evrim Su Korkmazgil dedi ki...

açılamadığn için ilerde pişmanlık duymaktansa şansınızı deneyin, ipleri elinize alın derim :) ben hep öyle yaptım ve edindiğim iyi kötü her tecrübem yanıma kar kaldı :) blog keşfinden geliyorum, takibe aldım sizi, ben de beklerim isterseniz , sevgiler :)

 

Yorum Gönder

Kaydol: Kayıt Yorumları [Atom]

<< Ana Sayfa